Samrom.com

Partnerzy handlowi

Czy chcecie Państwo eksportować swoje produkty? Szukacie szczegółów dotyczących rynku, przepisów importowych lub warunków kontraktu? U nas znajdziecie Państwo wszystkie informacje, jakich potrzebujecie, aby skutecznie wprowadzić produkty na rynek austriacki i pozyskać nowych klientów. Oczywiście na naszej stronie jest także miejsce na Wasza ofertę. Nasze usługi, oparte na starannej analizie finansowej, komercyjnej i operacyjnej, obejmują:

• opracowanie struktury transakcji,

• dokumentowanie transakcji,

• wsparcie w negocjacjach,

• wsparcie i doradztwo po dokonaniu transakcji.

Samrom.com

Zakładanie Spółek Finansowanie projektów

>Katarskie fundusze coraz częściej inwestują lub poszukują projektów w Europie Wschodniej.

Średnioterminowy okres finansowania wynosi 6 do 7 lat

Minimum inwestycyjne wynosi 500 000 USD

Fundusze zapewniają wsparcie oraz nadzór nad projektami.

Wszędzie tak gdzie przeszkoda dla dynamicznego rozwoju lub ekspansji jest brak funduszy - Qatar Private Equlity jest świetnym i wygodnym narzędziem finansowania.

>zakładanie oddziałów przedsiębiorstw zagranicznych oraz bezpieczne przekształcanie struktury podatkowej firm, które już funkcjonują na rynku

>opracowywanie sposobów finansowania przedsiębiorstw z uwzględnieniem efektywnych podatkowo struktur finansowania międzynarodowego

 

Pośrednictwo pracy dla lekarzy i personelu medycznego.

Znamy specyfikę zawodu jak nikt inny na rynku. Specjalizujemy się wyłącznie w zawodach medycznych. Mamy liczne kontakty z najlepszymi klinikami. 

Jesteśmy obecni na rynku medycznym w Niemczech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii oraz Krajów Emiratu Arabskiego szczególnie w Dubaju. Nie ograniczamy się do pośrednictwa.

Zapewniamy specjalny serwis, nie mający swojego odpowiednika na europejskim rynku pracy...

Pomagamy w wyszukaniu odpowiedniej pracy i stanowiska, mieszkania, pracy dla członków rodziny, odpowiedniej szkoły dla dzieci. Negocjujemy warunki pracy i wynagrodzenia. Ułatwiamy kontakt z miejscowymi urzędami i służymy pomocą przy załatwianiu formalności.