Start Up

Czy chcecie eksportować swoje produkty? Szukacie szczegółów dotyczących rynku, przepisów importowych lub warunków kontraktu? U nas znajdziecie wszystkie informacje, jakich potrzebujecie, aby skutecznie wprowadzić produkty na rynek i pozyskać nowych klientów. Oczywiście na naszej stronie jest także miejsce na Wasza ofertę.
Image
Image
Zakładanie Spółek - Finansowanie projektów - optymalizacja podatkowa

Fundusze coraz częściej inwestują lub poszukują projektów w Europie Wschodniej.

Średnioterminowy okres finansowania wynosi 6 do 7 lat.

Wszędzie tak gdzie przeszkoda dla dynamicznego rozwoju lub ekspansji jest brak funduszy - Private Equlity jest wygodnym narzędziem finansowania.

Opracowywanie sposobów finansowania przedsiębiorstw z uwzględnieniem efektywnych podatkowo struktur finansowania międzynarodowego
Pośrednictwo pracy dla lekarzy i personelu medycznego.

Znamy specyfikę zawodu jak nikt inny na rynku. Specjalizujemy się wyłącznie w zawodach medycznych. Mamy liczne kontakty z najlepszymi klinikami. Jesteśmy obecni na rynku medycznym w Niemczech, Szwajcarii, oraz Krajów Emiratu Arabskiego szczególnie w Dubaju. Zapewniamy specjalny serwis, nie mający swojego odpowiednika na europejskim rynku pracy...

Image
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Our references

 

Kontakt

Email Email Email Email
AT-1210 Wien 
GE-6010 BATUMI ბათუმი    
UAE Dubai دبي
PL-52-212 Wroclaw